O nas

MEPS Sp. z o.o. Sp.k. to firma instalacyjna zajmująca się kompleksowym montażem oraz serwisem instalacji sanitarnych i elektrycznych. Zakres naszego działania obejmuje wykonawstwo instalacji, niezbędne ekspertyzy, pomiary i modernizacje. Cechą wyróżniającą nas na rynku jest przemyślany project management, który pozwala osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele. Nasi instalatorzy dokładają wszelkich starań, by uzyskane rezultaty były zgodne z oczekiwaniami Klientów, a późniejsze użytkowanie instalacji cechowało się bezpieczeństwem, wygodą i oszczędnością pieniędzy.

Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale jesteśmy otwarci również na współpracę z Klientami spoza województwa mazowieckiego. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny i przede wszystkim zgodny z przepisami oraz sztuką budowlaną.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Największą zaletą współpracy z firmą instalacyjną MEPS jest możliwość skorzystania z kompleksowej pomocy i doradztwa w kwestii doboru najkorzystniejszych rozwiązań. Firma MEPS świadczy usługi na rzecz właścicieli firm usługowych i handlowych oraz deweloperów i zarządców obiektów. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić proces analizy funkcji budynku w cyklu jego życia i wyszukać zbędne koszty możliwe do wyeliminowania poprzez zastosowanie alternatywnych rozwiązań. Kompleksowe działania nastawione na konkretny efekt pozwalają nam nie tylko zachować, ale często też znacznie podnieść funkcjonalność obiektu, a tym samym jego ostateczną jakość i wartość.

W czasie montażu instalacji zawsze działamy z orientacją na Klienta. Inwestorzy mogą nam powierzyć nawet najbardziej skomplikowane zadania związane z realizacją inwestycji i mają przy tym pewność, że osiągnięty rezultat będzie satysfakcjonujący, gdyż mamy doświadczenie w projektach od Shell and Core do Fit-Out. Kompleksowa obsługa instalacji technicznych wykonywana przez naszą firmę jest możliwa dzięki współpracy z najlepszymi inżynierami, projektantami i wykonawcami.

Montujemy i modernizujemy instalacje:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do sprawdzenia, jak wyglądają i działają nasze instalacje. 

Ludzie MEPS

Zespół firmy MEPS tworzą wykształceni specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie na największych budowach w kraju i za granicą. Pracowaliśmy między innymi na obiektach biurowych i mieszkalnych, takich jak Nowy Sezam przy ulicy Marszałkowskiej oraz Qbik przy ulicy Woronicza, a także w oczyszczalni ścieków Czajka i podczas wielu innych wymagających inwestycji. Fachowcy tworzący firmę MEPS to najlepsi inżynierowie i instalatorzy, a ich profesjonalne podejście do pracy pozwala nam konsekwentnie budować mocną pozycję na rynku.

Bartosz Staniaszek

Członek Zarządu Komplementariusza

Manager i Inżynier sanitarny z ponad 10-cio letnim doświadczeniem, zdobytym na największych budowach w Polsce i Europie. Podczas studiów dorabiający jako monter a później inżynier budowy, po zdobyciu uprawnień budowlanych jako kierownik robót i kierownik projektu. Doświadczenie managerskie zdobyte w międzynarodowej korporacji- zarządzanie działem instalacyjnym o budżecie ponad 7mln €, bezpośrednio 16-sto osobowym zespołem, pośrednio odpowiedzialny za pracę ponad setki osób.

 

inst

   

at